کد خبر: 4512| تاریخ انتشار: جـمـعــه ، ۷ تیر سال ۱۳۹۸ | ساعت ۲۱:۲۲:۰ | تعداد بازدید: ۴۸۸۹

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی انهدام پهپاد جاسوسی آمریکا را محصول همکار‌ی‌های مشترک نهادهای دفاعی و دانشگاهی در دوران تحریم های ظالمانه علیه کشورمان دانست.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در اجلاس روسای دانشگاه های سطح یک کشور در دانشگاه فردوسی مشهد اظهار داشت: یکی از نامشروع‌­ترین و غیرحقوقی ترین اقدامات بین‌­المللی تحریم است که هیچ جایگاه حقوقی ندارد و تحریم دولت‌­ها و ملت­‌ها را با هم دارد.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطرنشان کرد: ضمن آنکه ما شرایط تحریم را به هیچ وجه قبول نداشته و تأیید نمی­ کنیم، بایستی توجه داشته باشیم که در دوران تحریم هم می­ توان شرایط مناسب و فرصت هایی را برای پیشرفت کشور فراهم کرد.
دکتر عاملی گفت: اتفاقی که در روزهای اخیر در ساقط کردن و انهدام پهپاد جاسوسی آمریکا رخ داد و غرور ملی را در کشور تقویت کرد، حاصل توانمندی کشور در دوران تحریم است.
وی ادامه داد: موفقیت­‌های نظام بازدارنده دفاعی امروز کشور محصول این همکار‌ی‌های مشترک نهادهای دفاعی و دانشگاهی است و توان نظامی و دفاعی کشور به پشتوانه سرمایه‌های دانشگاهی به توفیقات کنونی دست پیدا کرده است.

 

اخبار مرتبط

آرم شورای عالی انقلاب فرهنگی

اطلاعات تماس

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان فلسطین شمالی، شماره 309

کدپستی: ۱۴۱۶۹۳۳۷۹۵
(+9821) 66468271 - 5