کد خبر: 10141| تاریخ انتشار: یـک شنبه ، ۲۰ بهمن سال ۱۳۹۸ | ساعت ۱۰:۵۸:۰ | تعداد بازدید: ۲۲۶

نشست تخصصی با موضوع "بازخوانی ابعاد مکتب شهید قاسم سلیمانی" 21 بهمن‌ماه 98 برگزار می‌شود.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی نشست تخصصی با موضوع "بازخوانی ابعاد مکتب شهید قاسم سلیمانی" به منظور  ترویج اندیشه و تفکر مکتبی این شهید والا و به همت شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده با همکاری کمیسیون تعلیم و تربیت شورای عالی انقلاب فرهنگی روز دوشنبه 21 بهمن‌ماه 1398 در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می‌شود.
گفتنی است این نشست تخصصی در راستای "گسترش و نفوذ فرهنگ اسلامی در شئون جامعه و تقویت انقلاب فرهنگی و اعتلای فرهنگ عمومی به ویژه در نهاد خانواده و تعلیم و تربیت" و "حفظ و احیاء و معرفی آثار و مآثر اسلامی و ملی" به عنوان مأموریت‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل می‌شود.
بر همین اساس، در این نشست تخصصی موضوعات «رواداری و انقلابی‌گری اصیل در نگاه و منش مکتب سلیمانی»، «بعد دینی و معنوی شخصیت شهید سلیمانی و چگونگی تلفیق با حوزه‌های سیاسی و جهادی»، «عوامل مؤثر در ایجاد فهم عمومی مشترک و تجلیات اجتماعی شهادت سردار سلیمانی» و «تأثیر شهادت شهید سلیمانی در بین متفکری غربی» بررسی می‌شود.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در این نشست که از ساعت ۸:۱۵ تا ۱۲ برگزار می‌شود، حجت‌الاسلام «علیرضا پناهیان»، «نادر طالب‌زاده»، «دکتر علیرضا شجاعی زند» و «دکتر مهدی ناظمی اردکانی» سخنرانی می‌کنند.

 
 

 

اخبار مرتبط

آرم شورای عالی انقلاب فرهنگی

اطلاعات تماس

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان فلسطین شمالی، شماره 309

(+9821) 66468271 - 5