کد خبر: 9925| تاریخ انتشار: سـه شنبه ، ۱ بهمن سال ۱۳۹۸ | ساعت ۱۲:۲۹:۰ | تعداد بازدید: ۱۷۷

وزیر آموزش و پرورش در جلسه شورای آموزش و پرورش مناطق سیل زده در چابهار گفت: هیچ موفقیتی بدون اینکه نقطه شروع آن آموزش و پرورش باشد، حاصل نمی شود، چراکه نظام تعلیم و تربیت زیرساخت توسعه جامعه است.
محسن حاجی میرزایی در سفر به استان سیستان و بلوچستان و در نشست شورای آموزش و پرورش این استان اظهار کرد: با وجود اینکه بحران و حادثه سختی‌ها و مشکلاتی را به دنبال دارد، اما به نوعی درس آموزی، همدلی و همراهی همگان را در کنار همدیگر در پی خواهد داشت .
وی با بیان اینکه به وجود خیرین و گروه‌های جهادی خیراندیش افتخار کرده و با تمام وجود از لطف و همت و مشارکت آنان قدردانی می‌کنیم، اظهارکرد: هیچ توفیقی به وجود نمی‌آید مگر اینکه نقطه شروع آن آموزش و پرورش باشد چراکه نظام تعلیم و تربیت زیرساخت توسعه جامعه است.
حاجی میرزایی گفت: باید فاصله سیستان و بلوچستان بامناطق دیگر و استان‌های کشور کمتر از فاصله‌های کنونی باشد و امیدوارم درآینده نه چندان دور شاهد ارتقاء شاخص‌های مختلف آموزش و پرورش استان باشیم.
 وزیر آموزش و پرورش گفت: موضوع نیروی خرید خدمات آموزشی و نحوه به کارگیری و توانمندسازی آنان باید با تدبیر بهتر با هدف کیفی‌سازی این نیروها صورت پذیرد.
حاجی میرزایی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم ظرفیت کار در سیستان و بلوچستان را افزایش دهیم و به دنبال کیفیت بخشی حوزه‌های مختلف هستیم، اظهار کرد: باید برای تربیت نیروی انسانی با برنامه و فکر پیش رویم تا نتیجه خوب و ماندگار حاصل شود.
وی در پایان از همه تلاش‌های صورت گرفته در دستگاه تعلیم و تربیت و همراهی و همدلی مسئولین دلسوز که یار و یاور مردم این استان هستند، قدردانی کرد و گفت: ستایشگر اندیشه‌های پاک مردم این استان هستیم.

منبع:مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش

 

اخبار مرتبط

آرم شورای عالی انقلاب فرهنگی

اطلاعات تماس

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان فلسطین شمالی، شماره 309

(+9821) 66468271 - 5