کد خبر: 5211| تاریخ انتشار: یـک شنبه ، ۳ شهریور سال ۱۳۹۸ | ساعت ۱۴:۱۹:۰ | تعداد بازدید: ۶۶۵۵

رئیس هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی شورای عالی انقلاب فرهنگی از فراخوان بورسیه ها و متقاضیان بلاتکلیف خبر داد و گفت: بورسیه های واجد شرایط یکماه فرصت دارند تا در این فراخوان شرکت کنند.
دکتر محمد علی کی نژاد با اشاره به فراخوان بورسیه های بلاتکلیف افزود: بورسیه ها و مقاضیان بلاتکلیف می توانند از هم اکنون تا یک ماه آینده یعنی اواخر شهریورماه به سایت دبیرخانه جذب اعضای هیئت علمی شورای عالی انقلاب فرهنگی به آدرس http://jz.farhangoelm.ir/home مراجعه کرده و در این فراخوان شرکت کنند.
وی درمورد اینکه کدام یک از بورسیه ها می توانند در این فراخوان شرکت کنند گفت: بورسیه هایی که جایابی شده و درحال فعالیت هستند، نباید دراین فراخوان شرکت کنند، بورسیه هایی نیز که جایابی شده اند ولی علاقمند نیستند که در محل جایابی شده فعالیت کنند، دیگر توسط دبیرخانه جذب اعضای هیئت علمی شورا جایابی نمی شوند  و باید از طریق فراخوان های معمول و کمیته ۳ نفره وزارت علوم برای جایابی اقدام کنند.
رئیس هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی شورای عالی  انقلاب فرهنگی افزود: بورسیه هایی هستند که از آذرماه سال گذشته دانش آموخته شده و توسط دانشگاه پذیرش نمی شوند و یا اینکه کمیته ۳ نفره وزارت علوم آنها را به دانشگاهی معرفی کرده ولی نتوانسته اند در آن دانشگاه مشغول فعالیت شوند، این افراد می توانند در فراخوان مذکور شرکت کنند.
دکتر کی نژاد افرود: این بورسیه ها به دانشگاه هایی غیر از دانشگاه هایی که  اعلام نیاز کرده بودند مانند دانشگاه های، امام حسین (ع)، آزاداسلامی، فرهنگیان و تمام غیرانتفاعی ها معرفی می شوند.
منبع: مهر

لطفا کد زیر را وارد نمایید

اخبار مرتبط

آرم شورای عالی انقلاب فرهنگی

اطلاعات تماس

تهران، خیابان طالقانی، شماره 436

کدپستی: 1591814313
(+9821) 66976601 - 7