کد خبر: 9967| تاریخ انتشار: شــنـبـه ، ۵ بهمن سال ۱۳۹۸ | ساعت ۱۰:۴۸:۰ | تعداد بازدید: ۴۲۱

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها گفت: اقدام سخیف آتش زدن کتاب علمی مهم رشته پزشکی و انتشار آن خطای بزرگ است که ساحت علم، عقل و منطق را خدشه دار می کند.
حجت الاسلام مصطفی رستمی در صفحه اینستاگرام خود نوشت : «به یاری خداوند متعال و برکت انقلاب اسلامی فضای علمی کشور به سطحی از تکثر ذیل عقلانیت انقلابی رسیده است که اگر کسی ادعای علمی داشته باشد بتواند از طریق مختلف آن را محک زده و نیازی به کارهای رادیکال نداشته باشد.
اقدام سخیف آتش زدن کتاب علمی مهم رشته پزشکی و انتشار آن خطای بزرگ است که ساحت علم، عقل و منطق را خدشه‌دار می کند اگر این اقدام توسط فردی که ملبس به ردای  روحانیت است، صورت گیرد که خطایی مضاعف است.
بر هر پژوهشگر مدعی علمی لازم است اگر حرفی متقن و چارچوب‌مند دارد در مجاری پیش بینی شده پیگیری کند و الا اقدامات مذبوحانه‌ای از جنس آن انجام شده است حتماً نتیجه ای جز این انشقاق و دودستگی، وهن روحانیت و آب به آسیاب دشمن ریختن ندارد.
متاسفانه ترک برگزاری جلسات مناظره و جدال احسن، برخی را به شیوه‌های ناپسند کشانده که محکوم است.
در این بین جالب است برخی دایه های مهربان‌تر از مادر مانند بی بی سی فارسی که در مقابل هیچ کتابسوزی حتی کتاب‌های مقدس نظیر قرآن هیچ واکنشی نداشتند حالا در برابر سوزاندن کتاب پزشکی با نیت دامن به شکاف‌های اجتماعی تمام وقت وارد ماجرا شده‌اند.»

منبع:مهر

 

اخبار مرتبط

آرم شورای عالی انقلاب فرهنگی

اطلاعات تماس

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان فلسطین شمالی، شماره 309

کدپستی: ۱۴۱۶۹۳۳۷۹۵
(+9821) 66468271 - 5