کد خبر: 7347| تاریخ انتشار: سـه شنبه ، ۱۲ آذر سال ۱۳۹۸ | ساعت ۱۱:۱۵:۰ | تعداد بازدید: ۷۹

در نشست معاونت همکاری‌های علمی و فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با رییس شورای فرهنگی اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی بر ضرورت هم‌افزایی و فعال کردن کارگروه امور بین‌الملل زنان تأکید شد.
 با توجه به مصوبات «شورای فرهنگی اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی» در خصوص فعاليت‌های بين‌المللی زنان که جزء اسناد بالادستی نظام جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شوند و اهمیت شورای مذکور به عنوان یک نهاد سیاستگذار، اداره توسعه ارتباطات فرهنگی بین‌المللی زنان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی نشستی را برگزار کرد.
این نشست روز یکشنبه (10 آذرماه) با حضور زهرا آیت‌اللهی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و رییس شورای فرهنگی اجتمای زنان و خانواده و سید محمدحسین هاشمی، معاون همکاری‌های علمی و فرهنگی و محمدعلی کیانی، مدیرکل همکاری‌های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به منظور هم‌افزایی و جلب مشارکت با موضوع «فعال کردن کارگروه امور بین‌الملل زنان» برگزار شد.
در این نشست، طرفین ضمن تأکید بر انجام همکاری در موضوعات مشترک، بر فعال کردن و احیاء کمیته بین‌المللی زنان (مصوب جلسه 264 مورخ 21/8/1370 شورای عالی انقلاب فرهنگی) با مشارکت شورای فرهنگی اجتماعی زنان و سایر نهادهای فعال در این عرصه و به منظور ساماندهی فعالیت‌های بین‌المللی در حوزه زنان و خانواده توافق کردند.

منبع: مرکز روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

 

اخبار مرتبط

آرم شورای عالی انقلاب فرهنگی

اطلاعات تماس

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان فلسطین شمالی، شماره 309

(+9821) 66468271 - 5