کد خبر: 9956| تاریخ انتشار: جـمـعــه ، ۴ بهمن سال ۱۳۹۸ | ساعت ۲۰:۲۶:۰ | تعداد بازدید: ۱۵۱

مهندس ضرغامی بر اتحاد و یکدلی ملت ایران در برابر نقشه های شوم دشمنان تاکید کرد و افزود: اتحاد و یکدلی امروز ملاک و امر مهم و توصیه و خواسته همه شهدا و خانواده های آنها به ملت ایران است.
مهندس عزت الله ضرغامی در آئین بیست و نهمین یادواره شهید صادق گنجی در شهر برازجان با بیان اینکه شهید صادق گنجی به معنای واقعی اهل مجاهدت و مبارزه بود اظهار داشت: این شهید بزرگواردر زمان قبل از انقلاب و در دوران دفاع مقدس و همچنین حضور در جبهه ها و در کارهای فرهنگی در پاکستان با وجود همه خطرهایی که داشت در این زمینه تلاش کرد.
 عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه شهید گنجی تمام وجود خود را برای کارهای جهادی گذاشته بود و با تلاش شبانه روزی با فراگیری زبان اردو منشا تحولات بزرگی در جامعه اسلامی در پاکستان شده بود تصریح کرد: این چهره برجسته انقلاب یک محقق، نویسنده و سخنور توانا بود که طی دوره ماموریت خود در پاکستان به گونه ای فعالیت کرده کرده بود که لشکر کفر او را دشمن بزرگی برای خود می دیدند که با وجود پایان پذیرفتن دوره کاری او در پاکستان از ترس نفوذ او در دل مردم تصمیم به ترور او گرفتند.
 وی با تاکید بر اینکه امروز دنیا به ملت ایران نگاه می کند که آیا این مردم خسته شده اند و از آرمانه های خود و شهدا دست برخواهند داشت یا نه، تصریح کرد:  ملت قدردان ایران اسلامی با حضور خود در یادواره ها و تشییع بی سابقه پیکر سردار شهیدسلیمانی این پیام را به جهان مخابره کردند که ما طرفدار این تفکر و این فرد هستیم.
 ضرغامی گفت: در طول تاریخ و در سایر نقاط جهان افرادی بوده اند که چون چگوارا جان خود را در راه آزادی و آزادیخواهی فدا کرده اند اما آنها کجا و سردار سلیمانی و اقبال و استقبال تاریخی 25 میلیونی مردم از سردار سلیمانی کجا.
 وی بر اتحاد و یکدلی ملت ایران در برابر نقشه های شوم دشمنان تاکید کرد و افزود: اتحاد و یکدلی امروز ملاک  و امر مهم و توصیه و خواسته همه شهدا و خانواده های آنها به ملت ایران است .
 عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی همچنین در خصوص شهید سردار سلیمانی نیز اظهار داشت: شهید قاسم سلیمانی کاملا فراجناحی بود و اعتقاد داشت که محور همه کارها شخص رهبری است و با همه وجود عمل می کرد و می گفت" من سربازم "و دشمن نیز امروز فهمید که شهید سلیمانی از سردار سلیمانی براش خیلی خطرناکتر شده است و این همان بصیرت بینی مردم عزیز ایران است.

منبع:خبرگزاری شبستان

 

آرم شورای عالی انقلاب فرهنگی

اطلاعات تماس

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان فلسطین شمالی، شماره 309

(+9821) 66468271 - 5