کد خبر: 23643| تاریخ انتشار: دوشـنـبه ، ۲۹ آبان سال ۱۴۰۲ | ساعت ۱۵:۳۶:۰ | تعداد بازدید: ۱۸۵

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس شورای هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی در ابتدای نودو‌چهارمین جلسه این شورا، دکتر محمدحسین ایمانی خوشخو را به عنوان دبیر شورای هنر پیشنهاد داد و با رای‌گیری از اعضا وی به عنوان دبیر شورای هنر منصوب شد.
به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ در ادامه این جلسه گفت: شورای هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی بهترین محمل برای تشریک مساعی بین بخش‌های مختلف است و در این مدت که جلسات به طور منظم با حضور اعضا برگزار می‌شود مصوبات خوبی داشتیم.

وی درباره سند موسیقی و سایر مصوبات شورای هنر افزود: فردا در جلسه شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی به طور مفصل به مصوبات شورای هنر پرداخته می‌شود و در این جلسه سند موسیقی را برای تصویب و ابلاغ ارایه می‌دهیم و چند مصوبه دیگر هم به شورای معین ارسال شده است که برای تصویب ارائه می‌شود.

وزیر فرهنگ همچنین از ارائه نشان ایران فرهنگ به کالاهای فرهنگی خبر داد و افزود: سند تئاتر، هنرهای تجسمی، سینما و مد‌و‌لباس باید به زودی تدوین شود چون یکی از تکالیف ما در سند مهندسی فرهنگی است و  در این راستا کمیته‌های جانبی با حضور ساختارهای دست‌اندرکار و شخصیت‌های حقیقی‌ و حوزه‌های صنفی تشکیل می‌شود.

منبع:مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

لطفا کد زیر را وارد نمایید

اخبار مرتبط

آرم شورای عالی انقلاب فرهنگی

اطلاعات تماس

تهران، خیابان طالقانی، شماره 436

کدپستی: 1591814313
(+9821) 66976601 - 7