کد خبر: 14284| تاریخ انتشار: یـک شنبه ، ۲۶ مرداد سال ۱۳۹۹ | ساعت ۲۲:۲۰:۰ | تعداد بازدید: ۲۷۷۷

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تاکنون مواد یک تا ۵ طرح جمعیت بررسی شده و نهایت تلاشمان را خواهیم کرد که به عنوان اولین مصوبه کمیسیون به صحن علنی برای بررسی و تصویب ارائه شود.
مجید نصیرایی در تشریح نشست امروز ( یکشنبه، 26 مردادماه ) کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، از بررسی طرح جمعیت و تعالی خانواده در نشست امروز این کمیسیون با حضور کارشناسان مرکز پژوهش‌ها و شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد و گفت: دستور کار نشست‌های اخیر و آینده کمیسیون بررسی طرح جمعیت خواهد بود و مواد و تبصره‌های طرح را با دقت و اعمال نظر کارشناسان مورد بررسی قرار می‌دهیم.  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، افزود: تاکنون مواد یک تا 5 طرح بررسی شده و در حال رفع ایرادات نگارشی هم هستیم؛ نهایت تلاشمان را برای بررسی طرح خواهیم داشت و تلاش خواهیم کرد که به عنوان اولین مصوبه کمیسیون به صحن علنی برای بررسی و تصویب ارائه شود.
وی ادامه داد: پس از اینکه نظرات کمیسیون در مورد طرح نهایی شد دستگاه‌ها و مجموعه‌های مربوطه را دعوت و در تنظیم نهایی طرح نظرات آنها را اعمال خواهیم کرد و انتظار داریم طرح جزو اولین طرح‌های ارائه شده مجلس یازدهم به صحن علنی باشد.

منبع:خانه ملت

لطفا کد زیر را وارد نمایید

اخبار مرتبط

آرم شورای عالی انقلاب فرهنگی

اطلاعات تماس

تهران، خیابان طالقانی، شماره 436

کدپستی: 1591814313
(+9821) 66976601 - 7