کد خبر: 4762| تاریخ انتشار: چهارشنبه ، ۲۶ تیر سال ۱۳۹۸ | ساعت ۱۲:۳۴:۰ | تعداد بازدید: ۵۷۷۷

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مقام معظم رهبری درک خیلی خوبی از جهان معاصر دارند. به این معنا که معنی علم در دوره خود و اهمیت کار علمی برای اسلام، انقلاب و کشور را می‌فهمند.
دکتر غلامعلی حداد عادل در جمع دانش‌پژوهان طرح ولایت کشوری ۹۸ بسیج دانشجویی، در رابطه با شخصیت علمی و اخلاقی مقام معظم رهبری ابراز کرد: یک جنبه مهم شخصیت مقام معظم رهبری، تقوا و زهد مثال زدنی ایشان است. انصاف ایشان در برخورد با مخالفان و حتی دشمنان جنبه‌ بسیار مهم دیگری از شخصیت ایشان است. «منیت» و به اصطلاح امام خمینی(ره) «من شیطانی» در وجود رهبری به زنجیر کشیده شده است.
وی اضافه کرد: یک بار من با مجله‌ای مصاحبه کردم و در مورد شبهاتی که راجع به آقا بود پاسخ دادم. مجله را به حضرت آقا نشان دادم. بعد از دو سه هفته که مجددا ایشان را دیدم، از ایشان راجع به این که مصاحبه را خوانده‌اند یا نه، سوال کردم و ایشان فرمودند: مطالبی که درباره خودم باشد را نمی‌خوانم.
دکترحدادعادل با بیان اینکه مقام معظم رهبری یک متفکر برجسته در جهان معاصر است گفت: ایشان درک خیلی خوبی از جهان معاصر خود دارد. به این معنا که معنی علم در دوره خود و اهمیت کار علمی برای اسلام، انقلاب و کشور را می‌فهمند.
وی خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب یک متفکر است. من اوایل انقلاب فکر می‌کردم کسی جایگزین شهید مطهری نخواهد شد؛ اما بعدها دیدم که مقام معظم رهبری خلأ شهید مطهری را پر کرده‌اند و حتی بسیار فراتر از شهید مطهری هستند.
منبع: سازمان بسیج دانشجویی

 

اخبار مرتبط

آرم شورای عالی انقلاب فرهنگی

اطلاعات تماس

تهران، خیابان طالقانی، شماره 436

کدپستی: 1591814313
(+9821) 66976601 - 7