کد خبر: 14584| تاریخ انتشار: دوشـنـبه ، ۲۴ شهریور سال ۱۳۹۹ | ساعت ۱۹:۲۹:۰ | تعداد بازدید: ۱۰۲

جلسه شورای تخصصی تحول و نوسازی نظام آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی روز دوشنبه 24/06/1399 به ریاست دکتر سعید رضا عاملی در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش‌وپرورش در حاشیه این جلسه و در جمع خبرنگاران بابیان اینکه دستور اول این جلسه مسئله نیروی انسانی وزارت آموزش‌وپرورش بود اظهار داشت: معلم در نظام تعلیم و تربیت جانشین همه نداشتن‌ها و جبران‌کننده همه کاستی‌هاست.
وی اضافه کرد: اگر یک مدرسه با امکانات کافی نداشته باشیم و یک معلم باصلاحیت داشته باشیم قادر خواهیم بود که اهداف خود را پیش ببریم و اگر معلم دارای توانمندی لازم نباشد قطعاً به اهداف خود نخواهیم رسید.
وزیر آموزش‌وپرورش تصریح کرد: ما متعهد هستیم که سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش را اجرایی کنیم و برای اجرای آن ساماندهی نیروی انسانی یک گام بلند محسوب می‌شود.
وی افزود: در موضوع نیروی انسانی هم به لحاظ کیفی و هم به لحاظ کمی باید به وضعیت قابل قبولی برسیم و در سال‌های اخیر روش‌های متعددی را برای جذب نیروی انسانی به کار گرفته‌ایم و آثار و تبعات هرکدام از ای روش‌ها مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و چارچوبی برای دستیابی به کیفیت در نیروی انسانی مشخص شد که در دستور کار شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار خواهد گرفت و پس از تصویب اجرایی خواهد شد.
 

 

آرم شورای عالی انقلاب فرهنگی

اطلاعات تماس

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان فلسطین شمالی، شماره 309

کدپستی: ۱۴۱۶۹۳۳۷۹۵
(+9821) 66468271 - 5