کد: ۱۳۸۱۷۵۱       تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۶

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد:
تدوین پیوست فرهنگی فعالیت های شهری
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مثلث همکاری شورای شهر، شهرداری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موفق خواهد بود و افق همکاری های بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری تهران بسیار وسیع است.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهر، ضمن بیان این مطلب افزود: ظرفیت های شهرداری تهران در حوزه اقدامات فرهنگی زیاد است و باید از آن بهره کافی در ارتقای فرهنگی و هنر کشور را داشت.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: با نگاه به شهرداری به عنوان مرکزی فرهنگی و اجتماعی و نه صرفا خدماتی می توان مناسبات بین شهرداری تهران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را در سطوح مختلف به مناسبات حداکثری رساند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بحث افق فرهنگی و هنری و راهبردی شهر تهران می تواند در نشست های شورا با معاونین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نظر گرفته شود .
وی افزود: پیشنهاد و توافق مشترک با تشکیل مثلث شورای شهر و شهرداری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در قالب جلسات مشترک و مستمر برای همکاری های موثر در حوزه فرهنگی و هنری شهر تهران محقق خواهد شد .
منبع: ایرنا
تمامی حقوق این سایت متعلق به دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی میباشد ©