کد: ۱۱۶۶۲۷۷       تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۶

آیت الله اعرافی تاکید کرد:
ارائه الگوی نشاط اجتماعی از منظر اسلام
آیت الله علیرضا اعرافی گفت: امیدواریم در انتخابات آینده، مردم ضمن حضور گسترده، رئیس جمهور مومن، توانمد، خدوم و معتقد به مبانی اسلام را انتخاب کنند.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، وی ضمن بیا این مطلب در دیدار با جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر قم افزود: باید الگوی نشاط صحیح، سالم و دینی از قم به کشور ارائه شود و بدون اینکه هیچ خط قرمز شرعی را زیر پای بگذاریم، می توان در بحث های ورزش، سلامت، نشاط اجتماعی و هنر در کشور کارهای مهمی انجام داد.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: شورای عالی انقلاب فرهنگی اردیبهشت ماه 96 گزارشی در خصوص آسیب های اجتماعی خدمت رهبر معظم انقلاب ارائه می دهد و در این گزارش  11 آسیب اجتماعی هدف گیری شده و 5 مورد در اولویت قرار گرفته اند.
مدیر حوزه های علمیه کشور گفت: رفع این معضل ها نیازمند داشتن دغدغه توسط همه مسئولان و آحاد مردم است.
امام جمعه موقت قم افزود: قم باید در پاک بودن از آسیب های اجتماعی در کشور الگو باشد و باید برای نیل به این هدف نشاط اجتماعی و توجه به جوانان و نیازهای زندگی آنان در دستور کار قرار گیرد.
رئیس جامعه المصطفی العالمیه ادامه داد: طرح های متعددی در زمینه های هنری سالم و با نگاه اسلام وجود دارد که اگر سرمایه گذاری شود، جامعه سرزنده می شود بدون اینکه جامعه به سمت خلاف حرکت کند.
منبع: مهر
تمامی حقوق این سایت متعلق به دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی میباشد ©