کد: ۱۸۸۳۸۷۵       تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم:
جشنواره زن و علم به میزبانی وزارت علوم برگزار می‌شود
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: جشنواره زن و علم در نیم سال دوم سال تحصیلی برگزار می‌شود، این جشنواره برای اولین بار است که با چنین محوریتی در کشور برپا می‌شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از برنامه‌های جدید معاونت فرهنگی در دانشگاه‌ها خبر داد و گفت: امسال جشنواره نشریات دانشجویی به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می‌شود و تمامی برنامه‌ها برای بهتر برگزار شدن این جشنواره نهایی شده است.
وی افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: این جشنواره هر سال به میزبانی یکی از نهادهای مربوطه نظیر وزارت بهداشت و وزارت علوم برگزار می‌شود که امسال ما به عنوان برگزارکننده انتخاب شده‌ایم.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در ادامه بیان داشت: همچنین جشنواره زن و علم در نیم سال دوم سال تحصیلی برگزار می‌شود که این جشنواره برای اولین بار است که با چنین محوریتی در کشور برپا می‌شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: پیش از پایان سال ۹۸ چندین جشنواره و برنامه فرهنگی را در نظر گرفته‌ایم که برای انجام آن  به همکاری سایر نهادها نیاز داریم.
 
منبع: فارس
تمامی حقوق این سایت متعلق به دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی میباشد ©