کد: ۱۴۵۵۶۴۳       تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

به استناد صورتجلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان منصوب شد
دکتر سید محمد هاشمی شهری در حکمی که روز 11 اردیبهشت به امضا وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رسید به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان منصوب شد.
این حکم به استناد صورتجلسه تاریخ 26 فروردین امسال شورای عالی انقلاب فرهنگی صادر شده است.
در بخشی از این حکم آمده: امید است با اتکا به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سر افراز باشید.
دکتر سید محمد هاشمی شهری 24 اسفند سال گذشته در مراسمی با حضور قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مسئولان سیستان و بلوچستان به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان معرفی شد.
رئیس مرکز بهداشت زاهدان، معاونت درمان، اشتغال و بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، رئیس بیمارستان بوعلی، نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در کمیسیون تعزیرات پزشکی و مدیر گروه بیماری های عفونی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از جمله سوابق کاری دکتر هاشمی محسوب می شود.
سیستان و بلوچستان به عنوان پهناورترین استان کشور به سبب گستردگی جغرافیایی و قرار گرفتن در همسایگی 2 کشور افغانستان و پاکستان در حوزه بهداشت و درمان به سه بخش تقسیم شده که شهرستان های شمالی شامل زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی زابل، شهرستان های زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان و سیب و سوران زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و شهرستان های ایرانشهر، سرباز، نیکشهر، مهرستان، چابهار، کنارک، دلگان، فنوج و قصرقند زیر پوشش دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر قرار دارد.
منبع: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
تمامی حقوق این سایت متعلق به دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی میباشد ©