کد: ۱۱۶۶۲۴۲       تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۶

مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت خبر داد:
حضور ۱۴۰۰ دانشجوی علوم پزشکی در مرحله نهایی جشنواره فرهنگی
دبیر هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت با اشاره به ویژگی های جشنواره هشتم، گفت: در مرحله نهایی این جشنواره میزبان بیش از هزار و ۴۰۰ دانشجو هستیم.

به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، امیر للـه‌گانی گفت: دانشگاهیان سراسر کشور از این دوره جشنواره، استقبال چشمگیری داشته اند.
وی ادامه داد: تا پایان مهلت تعیین شده برای ارسال آثار بیش از ۴۱ هزار اثر به دبیرخانه جشنواره رسید.
للـه‌گانی گفت: در طول برگزاری مرحله نهایی جشنواره، میزبان بیش از ۱۴۰۰ دانشجو از سراسر کشور است و در طول برگزاری این مرحله، بالغ بر ۱۰۰ تئاتر، ۱۵۰ فیلم و ۳۸ اجرای زنده موسیقی برای شرکت کنندگان تدارک دیده شده است.
مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت، موضوعات تعیین شده برای هشتمین دوره جشنواره را در دو بخش آزاد و فرهنگ سلامت دسته بندی کرد و از استقبال شایان توجه دانشگاهیان دانشگاه های سراسر کشور در هر دو موضوع خبر داد.
وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در مورد هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت گفت: از ویژگی‌های هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت حضور هنرمندان برجسته در عرصه‌های مختلف هنری است.
للـه‌گانی تاکید کرد: تاکید معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت بر داوری‌های دقیق و صحیح بوده است و در این مورد تمام تلاش خود را کرده‌ایم که یک داوری کامل را با حساسیت‌های مورد نیاز آن داشته باشیم. در واقع این داوری خودش نوعی کلاس آموزشی محسوب می‌شود و در آن ضعف‌ها و قوت‌ها مشخص می‌شود.
وی همچنین در مورد گستردگی جشنواره و نقاط ضعف و قوت آن بیان داشت: به هر حال این جشنواره به دلیل اهمیتی که دارد میزبان هزار و ۴۰۰ دانشجو است و همین باعث می‌شود که در مواردی هم قصوری اتفاق بیافتد که بنده از طرف تیم اجرایی و برگزار کننده از تمام شرکت‌کنندگان به خاطر ضعف‌ها عذرخواهی می‌کنم.
مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت با تقدیر از همکاری شرکت‌کنندگان برای بهتر برگزار شدن جشنواره فرهنگی گفت: در پایان از نگاه فرهنگی وزیر بهداشت‏،درمان و آموزش پزشکی و همچنین معاون وی تشکر می‌کنم چراکه در طی سه سال گذشته این نگاه فرهنگی بسیار در رشد و بهبود کارها کمک کرده است.
منبع: ایسنا
تمامی حقوق این سایت متعلق به دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی میباشد ©