کد: ۱۶۶۸۸۶۳       تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷

در کارگروه گرامیداشت سالگرد انقلاب اسلامی اعلام شد:
پخش 600 دقیقه تصاویر انقلاب اسلامی برای نخستین بار از صدا و سیما
پنجمین جلسه کارگروه فرهنگی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در محل سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی در ابتدای این جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده در سازمان صداوسیما و برنامه‌های پیش روی این سازمان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ارائه شد.
در این گزارش ضمن تشریح اقدامات و برنامه‌های کلیه معاونت‌های این سازمان در قالب برنامه‌های سیاسی، نمایشی، موسیقی و... اعلام شد. حدود 600 دقیقه فیلم و تصویر بایگانی سازمان که تا کنون پخش نشده است، در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پخش خواهد شد.
در بخش دیگری از گزارش اقدامات و برنامه‌های سازمان صداوسیما ساخت مستندهای موضوعی با توجه به جنبه‌های مختلف انقلاب اسلامی و معرفی پیشرفت‌ها و دستاوردهای فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، علمی، هم از سایر اقدامات این سازمان برشمرده شده است.
در ادامه این گزارش و با توجه به نقش فضای مجازی در ارتباطات بین اقشار مختلف جامعه، تولید محتوای مناسب و فاخر برای ارائه در این فضا از سایر اقدامات برشمرده شده است.
پس از ارائه این گزارش، حاضرین در جلسه به بیان نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند؛ که اهم آن به شرح ذیل است: ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی از طریق تریبون‌های عمومی مانند نماز جمعه، مقابله با القای ناکارآمدی نظام، ایجاد روحیه نشاط ملی، تبیین مؤلفه‌های فرهنگ عمومی انقلاب اسلامی، همکاری و هم‌افزایی میان دستگاه‌های فعال و روایت دقیق تاریخ پیش از انقلاب اسلامی
تمامی حقوق این سایت متعلق به دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی میباشد ©