کد: ۱۵۹۷۶۷۳       تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۷

درکارگروه فرهنگی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب:
بر لزوم تکریم مقام شهداء و ایثارگران تاکید شد
دومین جلسه کارگروه فرهنگی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در ابتدای این جلسه گزارشی از چگونگی تولید محتوای فرهنگی، در زمینه معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی ارائه شد.
پس از ارائه این گزارش اعضا ضمن تأکید بر لزوم اختصاص یک محل دائمی به‌منظور ارائه دستاوردهای فرهنگی انقلاب اسلامی بر ارائه دستاوردهای علمی و فناوری جمهوری اسلامی نیز تأکید کردند.
اعضا همچنین ضمن تأکید بر ایجاد روحیه نشاط در جامعه، ملموس بودن دستاوردها و پیشرفت‌های کشور را نیز مورد تأکید قراردادند.
دکتر اسحاقی هم در این جلسه گفت: همه اقشار می‌توانند در این زمینه کمک‌رسان باشند.
وی افزود: البته خط مشی و نحوه عملکرد توسط کارگروه‌های مربوطه ترسیم می‌شود.
معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: هم در سطح ملی و هم در سطح بین‌المللی باید برنامه‌ریزی مناسبی صورت گیرد.
اعضاء همچنین با توجه به نقش شهدا و ایثارگران در پیروزی و حفظ انقلاب اسلامی، بر تکریم مقام رفیع شهدا و ایثارگران نیز تأکید کردند.
اعضای کارگروه فرهنگی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همچنین با توجه به این موضوع که حدود 80درصد از جمعیت فعلی کشور متولدین بعد از انقلاب اسلامی هستند و حدود 50درصد نیز بعد از دفاع مقدس متولد شده‌اند، بر لزوم مخاطب شناسی و مهندسی پیام در این موضوع تأکید کردند.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در پایان جلسه مقرر شد پس از ارائه برنامه‌های دستگاه‌ها، رئوس این برنامه‌ها بر طبق فرم تهیه ‌شده به کارگروه ارائه شود.
تمامی حقوق این سایت متعلق به دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی میباشد ©